Bezpłatne badanie wzroku w Katowicach!

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.
Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe lub dostrzegasz niepokojące zmiany w ostrości widzenia, już teraz umów się na bezpłatne badanie, jakie oferuje MEDIPE CLINIC.

W dniu 29 lipca 2017 r. w Katowicach, przy ul. Mickiewicza 20/3, w biurze MEDIPE CLINIC, w godzinach od 10.00 do 16.00 zapraszamy na bezpłatne badanie optometryczne pod kątem zaćmy.

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, może poddać mu się każdy, bez skierowania. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryta zostanie zaćma. Specjaliści MEDIPE CLINIC udzielą również niezbędnych informacji na temat organizacji zabiegu usunięcia zaćmy na refundację NFZ w Czechach i Niemczech. Pomogą ominąć kolejki w polskich placówkach. Sprawdź, jakie soczewki ma w swojej ofercie MEDIPE CLINIC i skorzystaj z promocji.

Warto zadbać o profilaktykę związaną z badaniem wzroku, szczególnie w wieku senioralnym. Pierwsze objawy zaćmy są praktycznie nierozpoznawalne.
Istotne jest, żeby wykryć ją we wczesnym stadium i zapobiec jej rozwojowi, który w konsekwencji prowadzi do pogorszenia wzroku, a nawet do całkowitej jego utraty.

ZAJRZYJ DO NAS 29 lipca (sobota) i skorzystaj z BEZPŁATNEGO badania!
Katowice |  biuro MEDIPE CLINIC | godzina 10.00 – 16.00 | ul. Mickiewicza 20/3

Zapisy na badania pod numerem telefonu 600 020 334. Liczba miejsc ograniczona!

Wylecz zaćmę szybko z Medipe Clinic

w ramach dyrektywy transgranicznej

-->