);

Media o nas

Dzięki Medipe Clinic miliony Polaków każdego dnia dowiaduje się o możliwości leczenia zaćmy za granicą z dofinansowaniem przez NFZ. Na bieżąco informujemy polskich pacjentów o sprawach związanych z zabiegiem usunięcia zaćmy. Publikujemy wzruszające historie osób, którym udało się pomóc. Codziennie staramy się być jak najbliżej naszych Pacjentów, nie tylko pomagając w organizacji zabiegu, ale również wspierając ich w podjęciu tej decyzji. Wszystkie te historie, dodatkowo opublikowane w mediach, znajdzie Państwo właśnie w tej zakładce. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

prasa prasa

PRASA


Zapraszamy do lektury artykułów prasowych, informujących o usługach Medipe Clinic. Można dowiedzieć się więcej na temat zaćmy, leczenia w Czechach, dyrektywy transgranicznej, a nawet poznać historie osób, które dzięki Medipe Clinic cieszą się wzrokiem sprzed lat.

internet internet

INTERNET


Najpopularniejsze portale informacyjne oraz internetowe wersje najważniejszych tytułów prasowych w Polsce, które wspomniały o możliwości leczenia zaćmy w Czechach szybko i bez kolejek dzięki firmie Medipe Clinic.

telewizja telewizja

TELEWIZJA


Wywiady, reportaże, sondy, a także historie osób, którym Medipe Clinic pomogło szybciej pozbyć się problemu zaćmy. Zapraszamy do obejrzenia krótkich nagrań z udziałem Medipe Clinic.

PRASA

Pan Kazimierz – kierowca Medipe Clinic


W dzisiejszej gazecie Fakt pojawiła się historia naszego kierowcy, Pana Kazimierza, człowieka o wielkim sercu i prawdziwej pasji.
Pan Kazimierz to bardzo lubiany przez Pacjentów pracownik Medipe Clinic. Wykonuje swój zawód z ogromną pasją i zaangażowaniem. Sam kiedyś zmagał się z problemem zaćmy, więc przekonał się jaka różnica jest po zabiegu jej usunięcia. Teraz pomaga innym przełamać strach przed operacją w Czechach. Przeczytaj koniecznie artykuł o Pan Kazimierzu!
ZOBACZ KOLEJNE PUBLIKACJE

INTERNET

internet01

DJ Wika w kampanii na temat leczenia zaćmy. Artykuł w Gazecie Senior


Wylecz zaćmę i żyj, tak jak lubisz! – zachęca DJ Wika w kampanii
Medipe Clinic. Przedstawicielka aktywnych Seniorów, Wirginia
Szmit, czyli popularna DJ Wika, od kilku lat z powodzeniem rozkręca
imprezy wielopokoleniowe w Polsce. Energii i zapału może
pozazdrościć jej niejeden nastolatek. Namawia ludzi starszych do
aktywnego trybu życia i daje przykład swoją postawą. Prywatnie jest
mamą i babcią, ale większość czasu poświęca na realizowanie
swoich projektów oraz na prowadzenie imprez. Propozycje
napływają do niej nieustannie z całej polski.
ZOBACZ KOLEJNE PUBLIKACJE

TELEWIZJA

Reportaż o Medipe Clinic w programie Zdrowiej, TVP 3 Wrocław
tvp3wroclaw
ZOBACZ KOLEJNE PUBLIKACJE