AKTUALNOŚCI


aktualnosc_www_badania

Bezpłatne badanie wzroku w Andrychowie!

24 sierpnia 2017


Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe lub dostrzegasz niepokojące zmiany w ostrości widzenia, już teraz umów się na bezpłatne badanie, jakie oferuje MEDIPE CLINIC.
5 września 2017 r. w Andrychowie, w budynku Urzędu Miejskiego, w pokoju numer 9, w godzinach od 10.00 do 17.00 zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku pod kątem zaćmy.

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, może poddać mu się każdy, bez skierowania. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryta zostanie zaćma. Specjaliści MEDIPE CLINIC udzielą również niezbędnych informacji na temat organizacji zabiegu usunięcia zaćmy korzystając z refundacji NFZ w Czechach. Organizacja zabiegu przez MEDIPE CLINIC to oszczędność czasu i sposób na ominięcie kolejek w polskich placówkach. Sprawdź, jakie soczewki ma w swojej ofercie MEDIPE CLINIC i skorzystaj z promocji.

Warto zadbać o profilaktykę związaną z badaniem wzroku, szczególnie w wieku senioralnym. Pierwsze objawy zaćmy są praktycznie nierozpoznawalne.
Istotne jest, żeby wykryć ją we wczesnym stadium i zapobiec jej rozwojowi, który w konsekwencji prowadzi do pogorszenia wzroku, a nawet do całkowitej jego utraty.

PRZYJDŹ 5 września (wtorek) i skorzystaj z BEZPŁATNEGO badania!
Andrychów | pokój nr 9 – parter budynku Urzędu Miejskiego w Andrychowie | ul. Rynek 15 | godzina 10.00 – 17.00 |

Zapisy na badania pod numerem telefonu 600 020 334. Liczba miejsc ograniczona!