AKTUALNOŚCI


aktualnosc_www_badania

Bezpłatne badanie wzroku w Trzebini!

6 września 2017


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, stworzyliśmy cykl bezpłatnych badań oczu pod kątem zaćmy. Po Katowicach i Andrychowie tym razem zawitamy do Trzebini!

Już 13 września w godzinach od 10.00 do 18.00 na parterze dawnego budynku Usług Komunalnych przy ul. Rynek 18 w Trzebini zapraszamy na bezpłatne badanie w wzroku, jakie oferuje MEDIPE CLINIC.

Już dziś zapisz się na badanie pod numerem telefonu 600 020 334!

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, może poddać mu się każdy, bez skierowania. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryta zostanie zaćma. Specjaliści MEDIPE CLINIC udzielą również niezbędnych informacji na temat organizacji zabiegu usunięcia zaćmy korzystając z refundacji NFZ w Czechach. Organizacja zabiegu przez MEDIPE CLINIC to oszczędność czasu i sposób na ominięcie kolejek w polskich placówkach.

Zadbaj o profilaktykę związaną z badaniem wzroku, szczególnie w wieku senioralnym. Pierwsze objawy zaćmy są praktycznie nierozpoznawalne.

Istotne jest, żeby wykryć ją we wczesnym stadium i zapobiec jej rozwojowi, który w konsekwencji prowadzi do pogorszenia wzroku, a nawet do całkowitej jego utraty.

PRZYJDŹ 13 września (środa) i skorzystaj z BEZPŁATNEGO badania!

Trzebinia | ul. Rynek 18 (parter) | godzina 10.00 – 18.00

Zapisy na badania pod numerem telefonu 600 020 334. Liczba miejsc ograniczona!