AKTUALNOŚCI


aktualnosc_www_certyfikat

Medipe Clinic ze Znakiem Jakości OK Senior

11 lipca 2017


MEDIPE CLINIC TO NIE TYLKO FIRMA MEDYCZNA OFERUJĄCA PROFESJONALNE DORADZTWO ORAZ ORGANIZACJĘ LECZENIA ZAĆMY W CZECHACH I NIEMCZECH. DLA NAS LICZY SIĘ PACJENT.
logo
Pacjenci oddają w nasze ręce coś tak cennego jak zdrowie, dlatego robimy wszystko, aby nie zawieść ich zaufania. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi spełniały najwyższe standardy jakości. Nasza wiedza, umiejętności i starania zaowocowały przyznaniem bardzo ważnego certyfikatu jakości OK SENIOR.
Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej wprowadził na rynek w 2015 roku certyfikat, który wyróżnia najlepsze usługi i produkty adresowane do osób starszych. Znak Jakości OK Senior wydawany jest na podstawie szczegółowego audytu przeprowadzanego przez jednostkę certyfikującą i uzyskaniu zgodności z wymaganymi normami. Certyfikat potwierdza, że usługa jaką proponuje Medipe Clinic spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dla osób starszych. Ponadto nigdy nie spoczywamy na laurach. Stosujemy wysokie kryteria w doborze pracowników i nieustannie dążymy do doskonalenia i podnoszenia ich kwalifikacji. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi klinikami, które dysponują nowoczesnym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną. Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdu na zabieg, w tym komfortowy transport, opiekę polskojęzycznego personelu, tłumaczenie dokumentacji medycznej oraz rozliczenie z NFZ.

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość świadczonych przez nas usług, dlatego stale monitorujemy proces obsługi Klienta na wszystkich jego etapach. Przeprowadzony audyt potwierdził, że polityka naszej firmy ukierunkowana jest nie tylko na realizację bieżących celów biznesowych, ale również na budowanie długofalowych relacji z Pacjentami i Partnerami, co także zostało podkreślone i docenione podczas przyznania certyfikatu OK SENIOR.

Medipe Clinic odpowiada na rzeczywiste potrzeby osób starszych. Uważnie słuchamy, odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Chcemy, aby nasi Pacjenci oraz ich najbliżsi czuli się komfortowo przez cały okres współpracy z nami – od przygotowania do wyjazdu, przez sam zabieg, aż po szczęśliwy powrót do domu.

Z całych sił staramy się, aby marka jaką jest Medipe Clinic utożsamiana była przez Pacjentów z zaufaniem, bezpieczeństwem oraz usługami medycznymi na najwyższym poziomie. Certyfikat OK SENIOR, tak ważny na rynku senioralnym, potwierdza tym samym naszą rangę i pozycję.