Wylecz zaćmę szybko i bezpiecznie

Jak działamy?

Dzięki współpracy z Medipe Clinic, szybko usuniesz zaćmę i poczujesz, że ktoś z życzliwością i empatią otoczył Cię troską.

Na każdym etapie przygotowań do zabiegu możesz liczyć na wsparcie naszych życzliwych konsultantów. Pomożemy Ci skompletować wszystkie niezbędne dokumenty, rejestrujemy na zabieg, organizujemy komfortowy transport do czeskiej kliniki oraz powrót do domu tego samego dnia. Tłumaczymy dokumentację i kontaktujemy się z NFZ celem uzyskania refundacji. Współpracując z Medipe Clinic nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Towarzyszymy naszym Pacjentom przez cały czas przygotowań do zabiegu. Współpracując z Medipe Clinic powierzasz nam coś bardzo cennego – swoje zdrowie, dlatego rozumiemy Twoje wątpliwości.

Bez kolejek

Zorganizujemy Twój zabieg szybko i bezpiecznie, w jednej z najlepszych czeskich klinik okulistycznych, bez czekania w kolejkach. Na każdym etapie przygotowań do zabiegu możesz liczyć na wsparcie naszych życzliwych konsultantów. Pomożemy Ci skompletować wszystkie niezbędne dokumenty, zarejestrujemy na zabieg, zorganizujemy komfortowy transport do czeskiej kliniki oraz powrót do domu tego samego dnia. Zajmiemy się także tłumaczeniem całej dokumentacji i kontaktem z NFZ celem uzyskania refundacji. Współpracując z Medipe Clinic nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Towarzyszymy naszym Pacjentom przez cały czas przygotowań do zabiegu.

Wyjazd

Wyjazd odbywa się z ustalonego miejsca zbiórki. Istnieje też możliwość odbioru pacjenta spod domu. Można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Sam zabieg trwa ok. 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Pacjenci wracają do domu tego samego dnia. Powrót do normalnego funkcjonowania i dawny dobry wzrok to kwestia kilku dni po zabiegu. Nie musisz rezygnować z aktywności, hobby ani życia rodzinnego z powodu postępującej choroby.

Liczy się czas

W Polsce na zabieg usunięcia zaćmy refundowany przez NFZ pacjenci czekają nawet 2-3 lata! W tym czasie wzrok chorego ulega nieodwracalnym zmianom. Nieleczona zaćma może nawet doprowadzić do całkowitej utraty wzroku..

Wylecz zaćmę szybko z Medipe Clinic

w ramach Dyrektywy Transgranicznej

-->