ARTYKUŁY


operacja_zacmy_w_czechach

Operacja zaćmy w Czechach

7 marca 2017


Operacja zaćmy w Czechach okazuje się być szybkim i bezpiecznym rozwiązaniem problemu, który spotyka polskich pacjentów – na usunięcie katarakty w placówkach NFZ czeka się kilka lat, choć zabieg jest nieodpłatny. Kolejki na operację w naszym kraju powodują, że rośnie zainteresowanie leczeniem u naszych czeskich sąsiadów.

Choroby oczu to jedne z najczęstszych schorzeń, które dotykają osoby starsze. Nieleczona zaćma pogarsza wzrok, utrudniając tym samym codzienne życie. Długie kolejki w oczekiwaniu na zabieg oraz wysokie ceny prywatnego leczenia spowodowały, że wśród polskich pacjentów opcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wraz z wejściem w życie Dyrektywy Transgranicznej, która gwarantuje chorym możliwość zwrotu poniesionych kosztów leczenia w innych krajach Unii Europejskiej, zmniejszył się czas oczekiwania na świadczenia medyczne. Operacja zaćmy w Czechach, podobnie jak całe leczenie za granicą, stały się powszechnie dostępne dla chorych ludzi.

Operacja zaćmy w Czechach, organizacja wyjazdu i koszty

Firma Medipe Clinic jako pierwsza na rynku w pełni świadomie wykorzystując nabyte doświadczenie, zapewniła polskim pacjentom łatwy dostęp do leczenia w zagranicznych placówkach medycznych, gwarantując przy tym kompleksową organizację wyjazdów. Profesjonalna pomoc oraz atrakcyjna cena zabiegu, dzięki którym operacja zaćmy w Czechach sprawia, że raz na zawsze pozbędziemy się schorzenia, pokazują, że warto obdarzyć Medipe Clinic zaufaniem. Pełen pakiet świadczeń: transport na miejsce zabiegu, tłumaczenie dokumentacji medycznej, opieka polskojęzycznego personelu lub zapewniony tłumacz, pokrycie kosztów zabiegu za pacjenta i występowanie w jego imieniu z wnioskiem do NFZ o refundację kosztów sprawia, że operacja zaćmy w Czechach nie napawa już strachem i obawami, ale daje szansę na szybkie pozbycie się uciążliwego problemu.

Ile kosztuje operacja zaćmy u czeskich sąsiadów?

Aspekt finansowy, czas oczekiwania oraz jakość świadczenia usług to jedne z najważniejszych czynników, które decydują o wyborze danej firmy przez pacjenta. W ofercie proponowanej przez Medipe Clinic znajduje się dodatkowo pakiet gwarancyjny, umożliwiający zwrot środków zainwestowanych w organizację leczenia w sytuacji, gdyby z nieprzewidzianych przyczyn do niego nie doszło. Dodatkowo, w trosce o możliwości finansowe rencistów i emerytów, firma proponuje także rozłożenie kosztów na raty we własnym systemie ratalnym (bez pośrednictwa firm kredytowych). Doświadczenie, bezpieczeństwo, kompleksowa opieka na każdym poziomie oraz niskie koszty zabiegu sprawiają, że operacja zaćmy w Czechach okazuje się rozwiązaniem szybkim, bezpiecznym, bez generowania niepotrzebnych kosztów.