Opinie pacjentów

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ

TWOJE IMIĘ*

TWOJA MIEJSCOWOŚĆ*

TWOJA OPINIA*

Akceptuję regulamin

* Pola wymagane

Medipe Clinic to sprawdzona instytucja

Medipe Clinic to sprawdzona instytucja, z którą można widzieć świat oczami młodzieńca mając siwe włosy na głowie. Skuteczność, profesjonalizm, kultura osobista Pań od kontaktów z pacjentami w końcu przejazd komfortowym samochodem z przemiłymi kierowcami – zawsze pomocnymi w każdej sprawie, od pomocy przy wsiadaniu, po wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Zrobiłem – wyleczyłem oboje oczu z MEDIPE CLINIC w klinice w Ostrawie i polecam każdemu, kto potrzebuje wyleczyć Zaćmę.

Zbigniew Musiał

Jestem bardzo zadowolona z obsługi Medipe Clinic

Jestem bardzo zadowolona z obsługi Medipe Clinic. Kierowca jechał bezpiecznie i był bardzo sympatyczny. Dzięki niemu podróż minęła bez żadnych problemów. Miałam z tą firmą operację obu oczu – na pierwszą czekałam tydzień, na drugą zaledwie trzy dni. Tłumaczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia zabiegu w obu przypadkach odbyło się szybko i sprawnie. Operacja przebiegła pomyślnie, na miejscu był tłumacz, który pomagał mi zrozumieć o czym mówią czeskojęzyczni lekarze. Wszyscy byli naprawdę bardzo mili. Zostałam poczęstowana kawą, przygotowano dla mnie specjalne ubranie i czepek na zabieg. Dostałam nawet misia – maskotkę do trzymania, żeby się mniej denerwować. Ale nerwy były niepotrzebne, bo zabieg był zupełnie bezbolesny i trwał tylko kilkanaście minut. Po wszystkim oko mi zakropiono i mogłam od razu wrócić do domu! Chciałabym, żeby było więcej tak zaangażowanych w obsługę klienta firm.

Krystyna Grontowska

Jestem pod ogromnym wrażeniem

Wczoraj byłam, skorzystałam z zabiegu usunięcia zaćmy. Jestem pod ogromnym wrażeniem logistyki całego przedsięwzięcia, fachowości i kultury osobistej kadry medycznej czeskiej kliniki, opieki w drodze, na którą mogliśmy liczyć ze strony kierowcy Pana Daniela….i skuteczności. Pierwszy raz od 50 lat mogę się obyć bez okularów. I to wszystko w 1 dzień! były tam osoby, które w Polsce miały terminy wykonania zabiegu na zaćmę za 4 lata. Bardzo dziękuję i wybieram się na drugie oko.

Janina Mikołajko

PRAWDZIWE HISTORIE NASZYCH PACJENTÓW


Zobacz poruszające losy ludzi, których życie zmieniło się po usunięciu zaćmy. Prawdziwe historie pacjentów Medipe Clinic, którzy zgodzili się przed kamerą opowiedzieć o swoim doświadczeniu związanym z chorobą oraz leczeniu z Medipe Clinic.