Podpisanie umowy

Wybierz termin

Zależy nam, aby oczekiwania naszych Pacjentów zostały spełnione. Dlatego zapewniamy kompleksową pomoc przy organizacji wyjazdu na każdym jego etapie. Po otrzymaniu od Pacjenta czytelnej kserokopii dokumentu tożsamości i skierowania na zabieg usunięcia zaćmy od lekarza okulisty, przygotowujemy umowę.
Razem z Pacjentem wybieramy dogodny dla niego termin zabiegu. Wysyłamy do Pacjenta uzupełnione dokumenty celem podpisania. Aby Pacjent mógł wyjechać na zabieg, musimy otrzymać podpisaną umowę wraz z potwierdzeniem zapłaty.

Podpisz umowę

Nasze działania związane z organizacją Twojego leczenia za granicą rozpoczniemy niezwłocznie po podpisaniu przez Ciebie umowy. Umowa ta jest zawierana między Tobą, firmą MM Sp. z o.o. – właścicielem Medipe Clinic oraz kliniką, w której odbędzie się Twój zabieg. Możesz ją podpisać bezpośrednio w centrali, która znajduje się we Wrocławiu, lub w jednym z naszych biur regionalnych w Katowicach, Krakowie lub w Warszawie. Możesz także przesłać pocztą podpisaną umowę w dwóch egzemplarzach na adres firmy MM Sp. z o.o.

Wylecz zaćmę szybko z Medipe Clinic

w ramach Dyrektywy Transgranicznej

-->