);
dołącz do programu partnerskiego
 • ZOSTAŃ
  PARTNEREM
  MEDIPE
  CLINIC
 • POLEĆ
  NAS OSOBIE
  Z ZAĆMĄ
 • ZYSKAJ
  100 zł

Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów są dla nas najwyższym priorytetem. A dowodem tego są kolejne osoby, które decydują się na nasze usługi z polecenia swoich znajomych i bliskich.

Wiemy, że Pacjenci chętnie opowiadają o nas innym chorym na zaćmę, dlatego chcielibyśmy pomóc w szerzeniu tej informacji proponując przyłączenie się do Programu Partnerskiego.

Dzięki Twojej aktywności Twój sąsiad, znajomy lub krewny również może odzyskać wzrok sprzed lat. Wystarczy, że prześlesz do nas podpisane Oświadczenie o przystąpieniu do Programu, który jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny. Polecając usługi Medipe Clinic, nie ponosisz żadnych kosztów. Wręcz przeciwnie - za każdą

poleconą przez Ciebie osobę, która wyjedzie z nami na zabieg, otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 100 zł. Jeśli znasz kogoś, kto ma zaćmę, nie zwlekaj - poleć mu naszą ofertę i zyskaj 100 zł! Wystarczy, że osoba, która się do nas zgłosi powie w trakcie rozmowy z Konsultantem, że dowiedziała się o ofercie właśnie od Ciebie. Jeśli wyjedzie z nami na zabieg, Ty zgarniesz pieniądze za polecenie. Zasady samego programu poleceń są bardzo proste, szczegóły znajdziesz tutaj: Regulamin Programu Partnerskiego. Polecaj usługi Medipe Clinic i zarabiaj, pomagając innym!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr telefonu 600 020 334 lub 71 750 77 29.