Specjalista dr Pavel Stodulka

Wiele lat praktyki

Doświadczenie, wysokie kwalifikacje, a przede wszystkim pełne poświęcenie pracy, która jest jego pasją – tak można w jednym zdaniu opisać lekarza, który pomaga naszym pacjentom odzyskać radość z oglądania świata w pełni jego barw.

Doktor Pavel Stodůlka należy do najwybitniejszych specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki wybitnym osiągnięciom zyskał międzynarodową sławę. Zajmuje się pracą naukową, ale najbardziej cieszy go nadal możliwość przywracania innym dobrego widzenia. Jego dokonania doceniają nie tylko inni lekarze, ale również pacjenci, czego dowodem są nagrody Lekarz Roku 2010 oraz tytuł Osobistości Województwa Zlíńskiego z 2005 roku.

Początki

Doktor Stodůlka urodził się w 1965 roku. W 1989 roku ukończył z wyróżnieniem medycynę na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu. Zyskał naukowy tytuł doktora, pisząc pracę o laserowej metodzie leczenia wad wzroku, która ukierunkowała jego późniejszą karierę. Już jako student aktywnie uczestniczył w międzynarodowych konferencjach. Praktykował w najlepszych szpitalach m.in. we Włoszech, Chinach, Francji, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Jest członkiem kilku specjalistycznych stowarzyszeń medycznych, w tym European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCR). Uczestniczył także w kilkunastu kursach specjalistycznych w Czechach i poza ich granicami. Doktor Pavel Stodůlka jest także wykładowcą, prowadzi kursy i zajęcia dla studentów medycyny na Uniwersytecie Karola w Pradze i występuje z odczytami. Na jego koncie znajduje się wiele fachowych publikacji.

Osiągnięcia medyczne

Mimo licznych osiągnięć doktor Pavel Stodůlka ciągle jest lekarzem pełnym pasji i oddania, na pierwszym miejscu zawsze stawia zdrowie pacjentów. W ciągu dotychczasowej działalności uratował lub poprawił wzrok kilku tysiącom osób. Dzięki innowacyjnym metodom leczenia, niebywałej wiedzy i otwartości na potrzeby innych należy do światowej czołówki okulistów. Obecnie stoi na czele kliniki okulistycznej Gemini w Zlínie, która cieszy się ogromnym zaufaniem i renomą.

Prywatnie

Jego działania na polu medycznym zostały wielokrotnie docenione, m.in. przez czasopismo naukowe „Czeska i słowacka okulistyka” za najlepszą pracę opublikowaną w 1999 roku, a nawet przez jury konkursów w Cannes i Mediolanie, które nagrodziły wideo dotyczące innowacyjnych metod leczenia doktora Stodůlky.
Prywatnie doktor Pavel Stodůlka jest człowiekiem ciepłym i rodzinnym . Swój wolny czas, którego ma niewiele, lubi spędzać z najbliższymi. Chętnie również odpoczywa aktywnie, korzystając z uroków przyrody.

Wylecz zaćmę szybko z Medipe Clinic

w ramach Dyrektywy Transgranicznej

-->